Otrdiena, 07.Maj.2024, 06:55
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Tekvon-do klubs Rēzekne
Меню сайта
Форма входа
Друзья сайта


Статистика
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Forums » Taekwon-do vispārējās diskusijas » Jūsu stāsts » vai tu zini, ka tu vari uzvarēt?
vai tu zini, ka tu vari uzvarēt?
trenerДата: Ceturtdiena, 24.Mar.2011, 11:44 | Сообщение # 1
тренер
Группа: Администраторы
Сообщений: 47
Статус: Offlainā
vai tu zini, ka tu vari uzvarēt?
Sveicināti cienījamie kluba audzēkņi! Kā Jūs jau zināt, ka 26.03.2011. Rīgā notiks 8. LTCS čempionāts kurā piedalīsies arī mūsu kluba 4.audzēkņi, kas aizstāvēs mūsu kluba godu un demonstrēs tās iemaņas kas tika sasniegtas treniņos. Dažiem, kas regulāri piedalās sacensībās ir zināms tas milzīgais efekts pēc katrām sacensībām, kad jūtami pieaug tehnikas efektivitāte, bet tā ir spēcīgo garā cilvēku pieredze kuri spēj pārvarēt šo cīņu ar savām bailēm. Katras sacensības savas efektivitātes ziņā var pielīdzināt vairāku mēnešu treniņiem. Runa šeit vairāk iet par psiholoģisko stabilitāti un drosmi, jo drosme arī ir jātrenē kā cīņas tehnikas paņēmieni. Baidāmies mēs visi, bet ne visi spēj savas bailes uzvarēt, jo tikai muļķi nebaidās. Vēlu visiem lielāku ticību saviem spēkiem uzticēšanos trenerim un pārliecību, ka viss kas mūs nenogalina tas tikai stiprina. Nemeklējiet vieglākos ceļus jo tas iemidzina garu, un ķermenis kļūst vārgs. Kurš kaut reizi ir izjutis uzvaras garšu tas sapratīs mani par ko es runāju.
ar cieņu Jūsu treneris : J.Grāveris
 
jumts89Дата: Svētdiena, 27.Mar.2011, 13:59 | Сообщение # 2
белый пояс
Группа: Администраторы
Сообщений: 47
Статус: Offlainā
Es domāju, ka uz Latgales kausu mums visiem kā organizētāj klubam ir jāpiedalās! cool Laika vēl gana - tā kā , kas šaubās savos spēkos cītīgi trenējas un morāli gatavojas pasākumam!
 
trenerДата: Svētdiena, 27.Mar.2011, 14:09 | Сообщение # 3
тренер
Группа: Администраторы
Сообщений: 47
Статус: Offlainā
viss ir ok. līdz latgales kausam vēl tik daudz sac. tuvākās Rīgas kauss aprīlī. gan jau ar Dieva palīgu visu varēsim.LTCS čempis bija podelu, grūts , bet ražens mūsējiem vens zelts, viens sudrabs un viena bronza visi dzīvi.
 
MandarīnsДата: Svētdiena, 27.Mar.2011, 15:29 | Сообщение # 4
белый пояс
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Статус: Offlainā
Interesanti šoreiz jums sanāca......
4 cilvēki un nav vienādu apbalvojumu.
Protams žēl ka vienam cilvēkam neizdevās iegūt kādu vietu. Ceru ka viņam nākošreiz veiksies.


Kon'nichiwa o genki desu ka?
__________________________________________
Watashi wa hentaido!!!!<(*o*)>
Watashi wa jūshina Mikan!!!! ^_^
Watashi wa anata o aishite <3
O.O
 
trenerДата: Pirmdiena, 28.Mar.2011, 08:05 | Сообщение # 5
тренер
Группа: Администраторы
Сообщений: 47
Статус: Offlainā
jā sacenes bija nopietnas ,Arvīds zaudēja, bet īstenībā ieguva, jo zaudēt ir veselīgi un viņs to mācību saprata un cīnījās līdz galam, neizsķīda, man patika visu mūsējo sniegums, protams ja vērtēt objektīvi tad darba mums vēl ļoti daudz pie tehnikas tīrības. kopumā malači, respekt-uvažuha.
 
jumts89Дата: Trešdiena, 30.Mar.2011, 23:00 | Сообщение # 6
белый пояс
Группа: Администраторы
Сообщений: 47
Статус: Offlainā
Līdz Latgales kausam tālu un tas arī labi. Līdz tam jauniņie tiks pievilkti līdz labam līmenim un tad mēs varēsim visiem parādīt kas ēd biezpienu un kas nē smile
 
IrelandBoyДата: Ceturtdiena, 31.Mar.2011, 16:23 | Сообщение # 7
белый пояс
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Статус: Offlainā
Прошлый Latgales kaus 2007 мне очень пондравился. Хотя главный кубок уплыл в Ригу с клубом Хваран. Хотя мы тоже всем показали kas ēd biezpienu un kas nē cool

I LOVE 태권도
 
koksДата: Piektdiena, 01.Apr.2011, 19:28 | Сообщение # 8
белый пояс
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Статус: Offlainā
bet ka bailes parvaret ?psihologiski , garigi vai fiziski?
 
IrelandBoyДата: Piektdiena, 01.Apr.2011, 20:08 | Сообщение # 9
белый пояс
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Статус: Offlainā
koks,
100 gramus ieksa un uz prieksu biggrin
В твоём возрасте боятся спаринга не стоит. Сила удара у тебя и у твоих сверстников не столь велика чтобы причинить серьёзный вред здоровью. Максимум синячок под глаз. Мой тебе совет: вед ты ходишь на тренеровки НЕ ЦВЕТОЧКИ СОБИРАТЬ, так что дерзай пока есть возможность.
P.S. я сразу попал под ТАНКИ (BaltCup 2006)


I LOVE 태권도
 
trenerДата: Svētdiena, 03.Apr.2011, 12:42 | Сообщение # 10
тренер
Группа: Администраторы
Сообщений: 47
Статус: Offlainā
Jā, Igors ir cienījams mans audzēknis, un maz diemžēl man ir tādu audzēkņu kas trenējas pie manis kā šis nu jau melnās jostas ieguvējs. Igors kad bija dzeltenās jostas īpašnieks godam spēja stāvēt pretī melnajām jostām, un Latvijas komandas sastāvā pat izcīnīt 3 vietu sparingā uzvarot sensacionāli ļoti spēcīgo Baltkrievijas komandu, žēl, ka dauzi kas to redzēja pēctam to negribēja atzīt. kopā mēs daudz kam gājām pāri un es esmu lepns ka pie manis ir trenējušies un trenējas stipri garā cilvēki. Daudzi tiks aicināti bet nevisi būs cienīgi, nesēdi un negaidi , tavs laiks jau ir pienācis no brīža kad treneris piedavā piedalīties.Ja šaubies tu jau esi zaudējis, kurš daudz domā tas zaudē jo neuzticas, redz bet netic, zin bet šaubās.
 
trenerДата: Sestdiena, 30.Apr.2011, 18:23 | Сообщение # 11
тренер
Группа: Администраторы
Сообщений: 47
Статус: Offlainā
tiko beidzās kikboksinga turnīrs kur no mūsu kluba piedalījās četri audzēkņi. ar lielu lepnumu es gribu iepazīstināt šos drosminiekus: Arvīds Grāveris -divas cīņas, viena uzvara, viena zaude svara kat -46.kg. 2 vieta, Aigars Skrinda - viena cīņa,uzvara 1 vieta, Uģis Kremeņš viena zaude 3 vieta ,Artūrs Stalidzāns viena cīņa- zaude 2vieta. Mani pārsteidza ar savu sniegumu Aigars kurš spēja uzvarēt ļoti spēcīgu kikbokseri un parādīt labas cīņas prasmes.Ļoti labi cīnījās Arvīds un neskatoties uz to ka abi partneri bija vecāki par diviem gadiem Arvīds cīnījās līdz galam. Artūrs šādas sacensībās piedalās jau trešo reizi un viņam jau ir jaušama izaugsme, savukārt Uģim tikšanās ar kikbokseri bija pirmo reizi uz Uģis nebija sagatavojies psiholoģiski un nespēja izturēt kikboksera spēcīgos uzbrukumus un no cīņas izstājās neizturot cīņu līdz galam. Neskatoties uz visu puiši ir pelnījuši cieņu no manas puses ar to vien ka atnāca un piedalījās neviens neizšķīda bet gāja uz ringa pilni apņēmības cīnīties. Paldies visiem kas piedalījās . Guntis piedalījās kā tiesnesis. Ir video un foto ko vēlāk sagatavosim un izliksim saitā. Gaidīju ka aktivitāte no mūsējo puses būs lielāka. Visus kas ceļ kluba godu saņēma medaļas un diplomus, un zaudēt cīņā ir daudz godājamāk nekā sēdēt malā starp aizmigušiem skatītājiem.
 
Forums » Taekwon-do vispārējās diskusijas » Jūsu stāsts » vai tu zini, ka tu vari uzvarēt?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024